در

شاید وقت باشه دوستات و عوض کنی

شاید وقت تجدید نظر رسیده باشه

یکی از مهم ترین عوامل ترس در انسان ها و دلیل اصلی انجام ندادن کارهاشون اینه که اگه شکست بخورم اطرافیانم چه فکری میکنند؟ اگه من شکست بخوریم  و موقعیتی که بدست میارم بدتر از موقعیت دوستام باشه چی میشه ؟

قبل از خوندن ادامه مطلب این پیچ و ببینید :

قاسم یادگاری 

درنگاه اول شاید شما فکر کنید این آقا مشکل داره ولی اگه دقیق تر بهش نگا کنید میبنید که ما مشکل داریم 🙂 ایشون بازی پول و بلده بابت هر استوری در لحظه نگارش این مطلب داره عددی بین 250-300 دریافت میکنه !

اگه دقیق تر بشیم روی کار این عزیز میبینیم که در اول شروع چشاشو بسته و کاری با اطرافیانش نداشته که چی میگن و چقدر مسخرش میکنن ، خیل خوب گذاشت مسخرش کنند و کم کم تبدیل به یک چهره جهانی شد در حدی که در برنامه های گرینگو شو و چهارشنبه با سینا هم نمایش داده شد!

الان با هر استوری داره مبلغ مشخصی پول دریافت میکنه و دوستانی که کماکان دارن ایشون رو مسخره میکنند خودشون بازیگر بازی پول ایشون شدند !

در لحظه نگارش این مطلب مطمئن هستم که اورده مالی این دوست عزیزمون از من و خیلی از هموطنان عزیزمون بیشتره (حداقل روزانه 4 تا استوری با مبلغ 300 هزارتومان = ماهیانه 36 میلیون تومان)

نحوه پوشش این دوستمون هنوز عوض نشده ! این یعنی ایشون میدونه که از اون حالت قبلش در بیاد دچار ریزش فالوور میشه پس کسی که بازی و بلده ایشونه نه ما !

از بحث اصلیمون دور نشیم و انشالا که روز به روز موفق تر باشه این جون باهوش ایرانی،  گاهی اوقات لازمه برای اینکه موفق بشی دوستاتو عوض کنی ! همه ما دوستایی داریم که از بچگی باهاشون بزرگ شدیم، ولی شاید برای موفقیت نیاز باشه فقط اونارو در حد ابراز علاقه نگهشون داریم و بدنبال افراد جدید باشیم که بتونن آینده مارو عوض کنند .

شخصیت آینده ما از 5 نفر از بهترین دوستان نزدیکمون شکل میگیره این کاملا خود اینده است اگر دوستات همش در حال دور دور کردن و خوش گذرونی و پارتی و بازی هستند مسلما آینده درخشانی نخواهی داشت اگر به فکر تعویض یا تغییر آدمای اطرافت نباشی

اگر بتونی کاری پیدا کنی که هم بهش علاقه داری و هم در انجام دادنش فوق العاده ای بازی و بردی ، اگه نمیدونی توی چه کاری موفقی لازمه کارهای مختلفی و امتحان کنی اون مشاور مسخره دبیرستان یا مشاور تحصیلی هیچ کاری از دستش برنمیاد لطفا پولاتو دور نریز !

تا غذاهای مختلفی رو امتحان نکنی نمیدونی چه غذایی رو دوست داری واز چه غذاهای متنفری

چه فکری می‌کنید؟

نوشته شده توسط ژیلا محمدی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری …

0

Comments

0 comments

پشت پرده کارآفرینی

بهونه های الکی تو برای کسی مهم نیست